wtorek, 28 czerwca 2016

Hello, Summer!


Pierwszy rok w liceum za mną. Nie było łatwo, nie jestem też z siebie do końca zadowolona. Wiem, że mogło być lepiej, ale poświęciłam się innym rzeczom. Udało mi się nieco zwiedzić, poznać nowych, wartościowych ludzi i zmienić nastawienie do niektórych spraw. Wszystkie, nawet gorsze chwile, czegoś uczą, coś uświadamiają. Otworzyło mi to oczy na pewne sprawy i zdecydowanie zdystansowało.
To by było na tyle z nocnych przemyśleń, pora na coś ciekawszego. :) W ostatnim czasie nie nadążałam z pokazywaniem nowości. Parę sesji jest jeszcze w planach, post kosmetyczny również tworzy się od dłuższego czasu. Dziś natomiast uchylę zawartość kilku ostatnich przesyłek.  :)

Na pierwszy ogień - czerń i złoto. Klasyczne połączenie kolorystyczne, które zawsze świetnie się prezentuje. Oprócz pięknego bikini z wysokim stanem (TUTAJ) zdecydowanym letnim must have są dla mnie okulary (TUTAJ), tym razem nieco nietypowe, oraz biżuteria (TUTAJ, TUTAJ).
Kolejną niespodziankę sprawił mi Summer Box od Camaieu. Pięknie zapakowana przesyłka z miłą zawartością od razu poprawiła mój nastrój. :)

Ostatnią na dziś nowością jest kimono z kwiatowym printem (TUTAJ), idealne na letnie wieczory.wtorek, 21 czerwca 2016

Kieren/Simon | Illuminated


Nareszcie mogę powiedzieć, że mam już (prawie) wolne. W najbliższych dniach planuję odciąć się od wszystkiego z dala od domu, ochłonąć z mnóstwa emocji i napełnić się nową energią i spokojem.
Dzisiaj zupełnie inna odsłona, nawet ja jestem w szoku. Z jasnymi spodniami nigdy nie szłam w parze, ale zawsze można poeksperymentować. Całe szczęście, że są przewiewne i niesamowicie wygodne, bo aktualnie ledwo się ruszam. :p T-shirt natomiast stał się ostatnio jednym z moich ulubionych. Przestrzegając (a przynajmniej starając się) zakazu kupowania czarnych rzeczy przerzuciłam się na białe i szare, których pojawia się u mnie coraz więcej. Do pozostałych kolorów jeszcze daleka droga, ale wciąż nad tym pracuję! 
Jak to ze mną bywa - nic nie obiecuję, ale mam nadzieję, że w końcu, korzystając z tych dwóch miesięcy, poprawię jakość zdjęć, ich tła i przede wszystkim częstotliwość postów, trzymajcie kciuki. :)
 fot. Gabriela

t-shirt - Carry; spodnie - TUTAJ; okulary - H&M; buty - Adidas