sobota, 28 maja 2016

Yahtzel & Bengal - Bent


Dzisiaj post dość krótki, czas nagli, ale podobno mniej znaczy więcej. :) Na dobre rozpoczął się sezon rodzinnych imprez - komunii, czy wesel. W związku z tym zaplanowałam nieco outfitów, które posłużą w tym czasie nie tylko mi, lecz być może i Wam. 
Na pierwszy ogień wszystkim dobrze znany hit sezonu - bluzka z odkrytymi ramionami. Nie byłabym jednak sobą, gdybym nie wzięła jej w moim ulubionym kolorze. ;)  Do tego spódniczka, którą upolowałam przed wyjazdem do Włoch. Odcień sprawdzi się idealnie zarówno podczas letnich wypadów, jak i klasycznych zestawień, przełamując nudną całość. 
Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to niedługo zasypię Was masą postów - kolejnymi sesjami, nowościami kosmetycznymi (nareszcie!) i zdjęciami z kilku wyjazdów!
 fot. Gabriela

 bluzka - TUTAJ; spódniczka - Mohito; czółenka - Deichmann niedziela, 22 maja 2016

Quebonafide ft. Mozil - Bollywood


Przyznać się, kto, tak jak ja, odłożył pół roku nauki na ostatnie dwa tygodnie? Za każdym razem wściekam się, obiecując sobie, że za rok tego nie zrobię, wiedząc, że i tak tego nie uniknę. Tym razem organizm odmówił współpracy, każąc mi zostać w domu z przeziębieniem. Patrząc na piękną pogodę za oknem nie usiedziałam jednak długo i dzięki temu mam dziś dla Was nowy post. :) 
Zgodnie z planem, kiedy akurat robimy razem zdjęcia, staramy się nieco je urozmaicić, odchodząc tym samym od typowego schematu moich sesji. Przyznam, że ciśnienie momentami mi skacze (brawura w moim wydaniu to skok z krawężnika), chociaż z każdym razem (na szczęście) jest lepiej. ;p
Dziś połączenie trendów tego sezonu - czarnego, wiązanego body i bomberki w zielonym, chociaż nieco niestandardowym kolorze + superstary, z którymi praktycznie się nie rozstaję. :) 
fot. Gabriela

bomber - TUTAJ; body - TUTAJ; spodnie - Camaieu; buty - Adidas; okulary - Reserved


FAN PAGE 
INSTAGRAM 

poniedziałek, 2 maja 2016

Guzior - Omori Omori


Zapuściłam się nieco w blogowaniu, przez co dopiero zauważyłam, że w kwietniu nie pojawił się tu ani jeden post. Głupio mi niesamowicie, a za jedyne usprawiedliwienie mogę uznać fakt, że nie mam pojęcia kiedy zleciał mi ten miesiąc. Początek spędziłam na przygotowaniach do tygodniowego wyjazdu na wymianę do Włoch, z których relacja pojawi się niebawem. W kolejnym tygodniu przyzwyczajałam się do rzeczywistości i nadrabiałam zaległości, wciąż odkładając posty na bok. Na szczęście aktualnie mam wolny cały tydzień, więc zabieram się za planowanie kolejnych sesji i nie tylko. :)
Dziś jedno z moich ulubionych połączeń - sukienka + adidasy. Nigdy nie zwracałam nawet uwagi na sukienki w kształcie litery A, myśląc, że nie będę czuła się w nich komfortowo. Stwierdziłam jednak, że są zdecydowanie wygodniejsze, a kolor khaki jest ostatnio jednym z moich must have. W końcu udało mi się też kupić superstary, nie mając wątpliwości, że staną się moimi ulubionymi butami. :)
 fot. Maja

sukienka - TUTAJ; buty - Adidas; torebka - H&M; kapelusz - Oasap