piątek, 25 marca 2016

Some Minds feat. Andrew Wyatt


Nareszcie czuję przypływ dobrej energii i siły do działania. Do wakacji zostały już zaledwie trzy miesiące, w dodatku niezwykle intensywne. Za niecały miesiąc czeka mnie m. in. wyjazd na wymianę, póki co nie zdradzę gdzie, który niesamowicie mnie ekscytuje, jednocześnie napędzając lekkiego stracha. ;) Na pewno nie zabraknie pięknych zdjęć, o których na samą myśl zaczynam się uśmiechać. 
Dzisiejsza sesja jest zdecydowanie jedną z moich ulubionych. Zaczynamy nieco eksperymentować ze zdjęciami, aby każdy post nie wyglądał po prostu tak samo. Czuję, że z sesji na sesję będzie jeszcze lepiej, a patrząc na piękne słońce za oknem, już nie mogę się doczekać. :)
Płaszcz, który niedawno pojawił się na blogu, podoba mi się coraz bardziej - jest w stanie całkowicie zmienić prostą, klasyczną stylizację. Z golfem nie rozstawałam się od dłuższego czasu, lecz dopiero dzisiaj doczekał swojej premiery, a conversy nareszcie mogły zastąpić ciepłe botki. 
Korzystając z okazji, chciałabym życzyć Wam ciepłych, słonecznych, wesołych świąt z cudowną atmosferą i pysznymi potrawami! 
 fot. Gabriela

płaszcz - SheIn; golf - TUTAJ; spodnie - Camaieu; trampki - Converse; plecak - Dresslink; okulary - TUTAJ; zegarek - Granashop; pierścionek - TUTAJ


niedziela, 13 marca 2016

Flume - Smoke & Retribution


W spodniach innych niż czarne chyba jeszcze mnie nie widzieliście, ale na wszystko przychodzi czas. :) Myślę, że stopniowo zaczną pojawiać się w wielu stylizacjach. Dzisiaj połączenie odpowiednie na co dzień. Szary, oversizowy sweter, który należał do mojej wiosennej listy must have, jest niesamowicie wygodny i ciepły, przez co początkowo ciężko było mi się z nim rozstać.
W ostatnich miesiącach z sesjami niestety nie było lekko. Kiedy już wpadnie się w taką monotonię, jeszcze trudniej jest zebrać się do powrotu, więc jestem podwójnie zadowolona i już szykuję kolejne wypady. Oby wiosna jak najszybciej zaczęła mobilizować do działania. :) Udanego tygodnia!
 fot. Gabriela

sweter - TUTAJ; jeansy - TUTAJ; botki - Altero