niedziela, 20 grudnia 2015

LemON - Grudniowy


Uwielbiam święta i wszystkie towarzyszące im przygotowania, pomimo tego, że wyciskają z człowieka wszelkie pozostałe siły. Aktualnie jestem wykończona, ale zadowolona, że udało mi się zrobić tak wiele. Pierniczki upieczone, choinki ubrane, prezenty prawie kupione, a świąteczne zdjęcia zrobione. Nie przepadam za domowymi sesjami, ale do zimowych podchodzę nieco inaczej, zwłaszcza, jeśli chodzi o te z lampkami, które na szczęście udało mi się dziś kupić. :) Jednocześnie możecie zobaczyć jedną z sylwestrowych propozycji - kombinezon, który u mnie sprawdzi się raczej jako góra. 
Na noworoczne życzenia może jeszcze za wcześnie, natomiast na świąteczne pora idealna. Chciałabym więc życzyć Wam cudownych dni w ciepłej, rodzinnej atmosferze, mnóstwa śmiechu, odpoczynku, pyszności na stole i udanych prezentów, wesołych świąt!
 fot. Gabriela

kombinezon - TUTAJ; spódniczka - H&M

niedziela, 6 grudnia 2015

Smolik / Kev Fox - Mind The Bright Lights


Wesołych mikołajek! Mam nadzieję, że prezenty były udane. :) Powoli zaczyna docierać do mnie, że zbliżają się święta. Nie mogę doczekać się, aż dzięki nim będę mogła zwolnić tempo i nacieszyć się tą cudowną atmosferą. Zaczęłyście już przygotowania? :)
Dzisiejsza piękna pogoda aż prosiła o zrobienie zdjęć, ale jak to zazwyczaj bywa, kiedy już udało nam się wybrać, słońca zaczęło być coraz mniej, a mój aparat odmówił współpracy. Kilka zdjęć mimo wszystko udało się uratować, z czego bardzo się cieszę. Jesienne sesje podobają mi się coraz bardziej, więc mam nadzieję, że w przyszłym roku będzie ich zdecydowanie więcej. 
Dziś w roli głównej krótka, lekka kurtka i dwustronny szalik w kratę. Ostatnio zaczęłam uzupełniać szafę o coraz więcej okryć i muszę przyznać, że podoba mi się takie eksperymentowanie. Do szalików natomiast nigdy nie byłam przekonana i zwyczajnie ich unikałam, jednak teraz, pokonując codziennie dłuższe dystanse, doceniam ich grubość i nie mogę się z nimi rozstać. :) Co do butów, to zwykłych, czarnych botków szukałam parę tygodni i nareszcie udało mi się je kupić, w dodatku na przypadkowej promocji. Udanego tygodnia!
 fot. Gabriela

kurtka - TUTAJ; szalik - TUTAJ; spodnie - Only; buty - Altero; torebka - H&M