środa, 25 listopada 2015

Feder feat. Lyse - Goodbye

Przeraża mnie tempo, z jakim mijają kolejne dni. Momentalnie zaczęło robić się coraz zimnej, jednocześnie przypominając o świętach. Teoretycznie został jeszcze miesiąc, ale wiem już, że minie niesamowicie szybko, tak, jak poprzednie. W tym tygodniu mogę jednak nieco zwolnić, przygotowując się tym samym na kolejny ciężki tydzień. Dziś rano, korzystając z pięknej, niespotykanej ostatnio pogody, udało nam się w końcu poświęcić chwilę na dość nietypową jak na mnie sesję. O ile się nie mylę, są to moje pierwsze udane jesienne zdjęcia. Mimo wszystko ubolewam, że i w tym roku nie załapałam się na piękne, kolorowe liście, może następnym razem. :)
Również po raz pierwszy przełamałam się i związałam włosy, jednocześnie stawiając na delikatny makijaż w naturalnych odcieniach. Cały zestaw zaskakuje nieco mnie samą, jak do tej pory nie byłam przekonana do długich płaszczy, w dodatku w brązie, i omijałam je z daleka, wciąż wybierając luźniejsze elementy. Każdy jednak czasem eksperymentuje, a ja nadal odkrywam coś dla mnie nowego. Przyznam, że podoba mi się taka wersja mnie, czekam na Wasze opinie! :)
 fot. Weronika

płaszcz - TUTAJ; sweter - TUTAJ; bluzka - C&A; spódniczka, szalik - H&M; sztyblety - CCC; zegarek - TUTAJ; pierścionki - TUTAJ
niedziela, 8 listopada 2015

Tourner Dans Le Vide

No cóż, trudnym warunkom należy stawiać czoła, dlatego, kiedy po dłuższym czasie znalazła się w końcu wolna chwila, przyszedł czas na sesję w deszczu. Na szczęście udało nam się z nim poradzić i, nie licząc fragmentu bluzki, praktycznie go nie widać. ;) Sesje jesienią/zimą nigdy nie należały do moich ulubionych, głównie dlatego, że zazwyczaj ich nie było. Trudniej jest znaleźć wspólny, pasujący termin, a kiedy już się uda na przeszkodzie staje zazwyczaj pogoda. Nadchodzące prognozy wciąż mnie przerażają, a nie chcę wstawiać postów raz w miesiącu, na co zaczyna się zapowiadać.
W dzisiejszym klasycznym zestawieniu bluzka z dość nietypowymi, koronkowymi rękawami. Zauroczyła mnie ogromnie i myślę, że się polubimy, również ze względu na kolor, który ostatnio podoba mi się coraz bardziej. Powoli zaczynają przemawiać do mnie elegantsze części garderoby, zobaczymy, co z tego wyniknie. :) Udanego tygodnia!
fot. Gabriela

bluzka - TUTAJ; spodnie - Only; sztyblety - CCC; torebka - H&M; zegarek - Granashop