poniedziałek, 29 czerwca 2015

Chaotic Pieces - Invisible


Chyba jeszcze nie dotarło do mnie, że mamy już wakacje. Tempo minionego roku szkolnego było zdecydowanie za szybkie, tygodnie uciekały mi jeden za drugim, dużo się działo. Zakończyłam naukę w gimnazjum, a tym samym pewien etap w swoim życiu. Niesamowicie cieszę się z tego, że nareszcie zmienię otoczenie. Nie mam za czym tęsknić, a wydaje mi się, że teraz będzie tylko lepiej. :)
Zbierałyśmy się do tej sesji dwa tygodnie, a kiedy w końcu ustaliłyśmy termin, z całkowitym brakiem pomysłów szukałyśmy odpowiedniego miejsca przez godzinę. Wiele razy mówiłam, jak duży problem sprawia mi znalezienie odpowiedniego tła. Obiecywałam też, że szczególnie w wakacje zajmę się wyszukiwaniem nowych terenów i pomysłów na sesje, a w tym roku staram się dotrzymywać obietnic, więc zaczynam działać. Dziś mam dla Was delikatną sesję z sukienką, którą pokazywałam w majowych nowościach, a dopiero teraz doczekała się swojej premiery. Połączenie z conversami, które w końcu udało mi się dorwać, ostatnio jest jednym z moich ulubionych i sprawdza się świetnie podczas wielu wyjść. Niedawno wspominałam też tutaj, jak bardzo spodobały mi się kurtki z printami, więc nic dziwnego, że kolejna trafiła do mojej szafy. Tym razem są to delikatniejsze kolory, w których czuję się coraz lepiej. Zostawiam Was ze zdjęciami i zaczynam planować kolejne posty, bo znów nazbierało się sporo rzeczy do pokazania. :)
fot. Weronika 

kurtka - TUTAJ; sukienka - H&M; trampki - Converse; torebka - Oasap


środa, 17 czerwca 2015

How Ya Feelin


Muszę przyznać, że zaczynam czuć się coraz lepiej w czerwieni. Pewność siebie i poczucie, że wygląda się dobrze na zdjęciach można zauważyć od razu. Spontaniczna, szybka sesja z dobrym efektem - takie lubię najbardziej. Nie chcę przekombinować. Stawiam na proste i wygodne stylizacje, w których mogę wybrać się wszędzie. Większość rzeczy znacie już z poprzednich postów, nowością jest jedynie koszulka z firmy Cndirect, która wygląda najlepiej właśnie w takich zestawieniach.
Na dziś tyle, nie mam siły na więcej, tempo narzucone przez koniec roku szkolnego jest zdecydowanie za szybkie, chyba prześpię pierwszy tydzień lipca. :)
photos by Weronika

t-shirt - TUTAJ; koszula - Walktrendy; spodnie, torebka - H&M; buty - Adidas

 A tu jeszcze jedna z ostatnio otrzymanych rzeczy. :)
t-shirt - TUTAJ


niedziela, 7 czerwca 2015

Who get lost when the sun goes down?


Wyszukiwanie ciekawych miejsc wcale nie jest takie łatwe, no ale czego nie robi się dla bloga. Namęczyłyśmy się niesamowicie, było też trochę strachu, ale ostatecznie udało się zrealizować jedno z zaplanowanych zadań - sesja na dachu zaliczona. Widoki są naprawdę świetne, więc być może spróbujemy znaleźć jeszcze inne miejsce, do którego dostęp będzie nieco łatwiejszy.
Nie do końca wiem, co się dzieje. Czas mija tak szybko, że przestałam zauważać połowę rzeczy. Cieszę się, że to już czerwiec, ale jednocześnie trochę się tym martwię. Na razie jednak niczym się nie przejmuję i skupiam na pozytywach (a przynajmniej próbuję).
Dziś w roli głównej lekka kurtka z kwiatowym printem. Jeszcze kilka tygodni temu sprawdzałaby się idealnie, natomiast dzisiaj starałam się w niej nie roztopić. ;) Mimo tego jestem z niej bardzo zadowolona i myślę, że sprawię sobie jeszcze takich kilka, tym razem na jesień. 
photos by Gabriela 

kurtka - TUTAJ; koszulka - C&A; spódniczka - Oasap; trampki - Converse; okulary - H&M; zegarek - Snapmade; pierścionki - Bellast

Proszę o kliknięcia w link powyżej i z góry bardzo dziękuję!

ASK