czwartek, 30 kwietnia 2015

Red dress

Nareszcie po wszystkim. :) Ten krótki weekend majowy, z którego na pewno cieszymy się wszyscy, jest dla mnie miłym zakończeniem ostatniego stresu i pośpiechu. Dużo się działo, ciężko było znaleźć czas na cokolwiek, oby teraz było już lepiej. 
Jakie macie plany? Mam nadzieję, że uda mi się wyskoczyć na zdjęcia, co do reszty - nie mam pojęcia. Na szczęście pogoda jest cudowna, więc mamy wiele możliwości. 
Dziś krótki post, mam malutko czasu, zdjęć praktycznie żadnych, a długiego tekstu o niczym nikomu nie będzie chciało się czytać. :) Pokażę Wam jedynie zawartość mojej ostatniej przesyłki i życzę udanej majówki!
SUKIENKA -  TUTAJ

Proszę o kliknięcia w link powyżej i z góry bardzo dziękuję! :)

ASK 

piątek, 24 kwietnia 2015

7 Golden Lampstands

Egzaminy już za mną. Na szczęście nie musiałam się stresować, ale poszły całkiem nieźle. Został już ostatni napięty tydzień, od maja mam nadzieję, że tempo zwolni i w końcu będę mogła zacząć realizować swoje plany. Dziś zrobiłam sobie wolne, ale żeby nie zmarnować czasu razem z przyjaciółką wybrałam się na sesję. Głównym elementem jest spódnica maxi, którą kupiłam kilka dni temu. Przymierzałam się do tego długo, ale zdecydowanie było warto - od razu ją pokochałam. Jest zdecydowanie wygodniejsza od wszelkich sukienek, spódniczek, czy nawet spodni. Klasyczne połączenie z bielą, to chyba przez te ostatnie dni tak mi się spodobało. Zdjęcia są zrobione w dwóch miejscach, ponieważ wiatr niesamowicie upodobał sobie pierwsze z nich i tak wyszło ponad 100 zdjęć, na których mam włosy na całej twarzy. ;) Udanego weekendu!

photos by Gabriela

sweterek - Bershka; spódnica - Auchan; trampki - Converse; zegarek - Granashop; okulary - H&M


wtorek, 21 kwietnia 2015

piątek, 10 kwietnia 2015

Giveaway with Walktrendy

Za oknem coraz piękniejsza wiosna, więc i humor staje się lepszy, prawda? :) Mam nadzieję, że święta się Wam udały. Dziś mam dla Was małą, wiosenną niespodziankę. O tej porze roku zazwyczaj zaczynamy już uzupełniać garderobę o letnie, zwiewne rzeczy. Razem z Walktrendy zorganizowałam konkurs, dzięki któremu szafa jednej z Was może powiększyć się o tę sukienkę.


WARUNKI:
1. Zarejestruj się na stronie Walktrendy.
2. Bądź publicznym obserwatorem mojego bloga.
3. Pod tym postem zostaw komentarz z adresem email, na który zostało założone konto oraz rozmiarem sukienki.

KONKURS TRWA DO 20 KWIETNIA.
POWODZENIA! :)

sobota, 4 kwietnia 2015

Instagram mix

Udało mi się chociaż na chwilę dorwać do komputera, żeby napisać Wam kilka słów. Przygotowania do świąt pochłaniają mnóstwo czasu i energii zapewne nie tylko u mnie, ale zawsze to jednak kilka dni potrzebnego odpoczynku od stresu w szkole. W normalnych okolicznościach zaczęłabym martwić się nadchodzącym egzaminem, ale na szczęście nie muszę. :) Chciałam przygotować na dziś coś nowego jeśli chodzi o zdjęcia, niestety pogoda mnie nie lubi. W zamian mam jedynie mix zdjęć z instagrama z ostatnich miesięcy. Wspomnę tylko, że udało się odzyskać wszystkie zdjęcia z mojego zepsutego laptopa, nawet nie macie pojęcia jak się z tego cieszę. ;)
Na koniec życzę Wam spokojnych, radosnych, udanych i (miejmy nadzieję) słonecznych świąt, spędzonych w najbliższym gronie!