sobota, 21 marca 2015

I could be the best that I could be


Ten tydzień mnie wykończył, zasypiam na siedząco. Dużo się dzieje, a czasu jakby mniej. Z drugiej jednak strony dobrze, że wszystko tak szybko leci, do lata niedaleko. :) Pierwszy dzień wiosny poprzedził piękny, słoneczny tydzień i mam nadzieję, że na tym się nie skończy. Ze zniecierpliwieniem czekałam na weekend, bo niestety sesja w ciągu tygodnia jest niemożliwa. Jak na złość wczoraj zepsuł mi się laptop, na którym miałam ponad 10 tysięcy zdjęć... Mam nadzieję, że uda mi się je jeszcze odzyskać. Dzisiejsza sesja może trochę różnić się jakością i kolorami od poprzednich - na tym komputerze nie mam ulubionego programu do obróbki zdjęć. Mimo wszystko jestem bardzo zadowolona z sesji, połączenie wygodne i odpowiednie na co dzień. Miłego oglądania zdjęć i udanego tygodnia, ja lecę spać. ;p
photos by Weronika

spódniczka - Oasap (bezpośredni link); sweterek - Bershka; torebka, okulary - H&M; sztyblety - CCC

Proszę o kliknięcie w link powyżej i z góry bardzo dziękuję!


piątek, 13 marca 2015

Jak za honor i szacunek mam zbudowac wspólny dom nam?


Statystyki wskazują na to, że ostatni post przyciągnął Waszą uwagę, z czego bardzo się cieszę. :) Kiedyś byłam o wiele bardziej aktywna w blogosferze, później przez długi czas było słabo, przez co straciłam część czytelników. Obiecałam jednak, że od tego roku "wracam" na nowo i jak na razie się pilnuję, sesje są regularne i choć trochę ciekawsze, niż dotychczas. Mam nadzieję, że Wam też się podobają. :)
Całe szczęście, że robi się coraz cieplej i ładniej, nie mogę się już doczekać lata, kiedy w końcu będzie czas na zrealizowanie wszystkich planów.
Dziś trochę inna propozycja. Na co dzień uwielbiam bluzy i swetry, nic innego nie "zachęca" mnie wygodą. Mimo tego muszę przyznać, że ta koszula będzie zdecydowanie jedną z moich ulubionych rzeczy. Od jakiegoś czasu szukałam podobnej i jestem z niej naprawdę zadowolona. Resztę znacie z poprzednich postów - torebka będzie już chyba moim hitem roku, a botki towarzyszą mi przy wielu sesjach. Udanego weekendu. :)
photos by Gabriela

koszula - Oasap (bezpośredni link); spodnie, torebka, botki - H&M

Proszę o kliknięcia w link powyżej i z góry bardzo dziękuję!


niedziela, 8 marca 2015

Formidable


Niecierpliwy ze mnie człowiek, ale czekałam na tę sesję całe dwa tygodnie. Robi się coraz cieplej, jednak słońca wciąż trochę brakuje, przynajmniej u mnie. Na szczęście nie powstrzymało mnie to od wskoczenia w sukienkę i mimo, że momentami trochę wiało, to było całkiem przyjemnie. :) Bardzo lubię to miejsce za klimat, zwłaszcza zdjęć połowy sylwetki, ale dostanie się tam to naprawdę niezły wyczyn, fotograf cierpi najbardziej. ;p
Jak zaczął się dla Was marzec? Dla mnie to mały początek dużych zmian i jestem bardzo pozytywnie nastawiona. Mam dużo energii i zapału i mam nadzieję, że Wy również. Znajduję ostatnio mnóstwo piosenek i tak, jak zawsze mam problem ze znalezieniem tytułu posta, tak dziś miałam aż za dużo propozycji. Wybrałam jednak jedną z ostatnio ulubionych piosenek. Piękny tekst, piękny teledysk, czego chcieć więcej. :)
photos by Gabriela


Proszę o kliknięcia w link powyżej i z góry bardzo dziękuję!