niedziela, 22 lutego 2015

That's a problem all in itself, yeah nigga, man, I need some help.

Dzisiejsza sesja była całkowicie spontaniczna. Weekend minął mi błyskawicznie, mam wrażenie, że chwilę temu był piątkowy poranek. :) W sobotę wybrałam się na długo wyczekiwany koncert Tau i muszę przyznać, że dostarczył mi niesamowicie dużo energii, dobrego humoru i uśmiechu. Całe szczęście, bo przyda mi się w nadchodzącym tygodniu, który do łatwych nie należy.

Szybka, prosta i wygodna stylizacja na co dzień, jedna z moich ulubionych. Torebkę mam od niedawna, a już nie mogę się z nią rozstać, uwielbiam takie zakupy. :) Udanego tygodnia! 
photos by Gabriela

sweter - C&A; spodnie, torebka, okulary, pierścionki - H&M; zegarek - Granashop; buty - CCC

"Jak jeden fotograf uchwycił drugiego." :)

Więcej na:
Snapchat - jusxoxo7

poniedziałek, 2 lutego 2015

A born again hooligan only to be king again.


Zaczął się mój drugi tydzień ferii, którymi w końcu mogę się cieszyć. Zdążyłam uporać się z przeziębieniem, a pogoda, jak na zawołanie, jest po prostu przepiękna. :) Po miesiącu stwierdzam, że ten rok zaczął się dobrze, z czego bardzo się cieszę. Mam nadzieję, że będzie już coraz lepiej. Dziś, korzystając z cudownego słońca, wybrałam się na sesję bardziej w roli fotografa + znalezienia nowych miejsc. Wyszło na to, że jest i kilka moich dobrych zdjęć, dlatego dzielę się tu nimi, pomimo powtarzającego się miejsca z poprzedniego postu. Na końcu jest jednak mała niespodzianka, być może zapowiedź kolejnych sesji. :) Jak mijają Wam ferie? 
photos by Weronika

bluza, spodnie - H&M
ZAPRASZAM NA: