sobota, 17 stycznia 2015

Tom Rosenthal - Woes

Styczeń rozpoczął się na dobre, czas więc zabrać się za realizację postanowień noworocznych. Jedno z nich poznaliście w poprzednim poście. Jeśli go nie widzieliście, to dotoczył przede wszystkim systematyczności w sesjach, większej pomysłowości i dokładności. W związku z tym dziś udało nam się zrobić pierwszą sesję w tym roku, z której jestem bardzo zadowolona! Uświadomiłam sobie, że naprawdę tego potrzebowałam, bo w głowie od razu pojawiło mi się mnóstwo nowych pomysłów. Mam nadzieję, że będzie coraz lepiej, że Wy również będziecie mogli dostrzec postępy i że przede wszystkim się Wam spodobają. :)

Dziś klasyczny zestaw - czerń, biel i złoto, czyli kolory, które pasują na większość okazji i nigdy się nie znudzą. Najciekawszym elementem jest według mnie naszyjnik, który wzbogaca stylizację na tyle, że nie potrzeba już zbędnych dodatków. Jestem nim bardzo pozytywnie zaskoczona i myślę, że użyję go jeszcze nie raz. :)
photos by Gabriela

płaszcz - Orsay; kombinezon - Oasap (bezpośredni link); naszyjnik - Oasap (bezpośredni link); torebka - Oasap (bezpośredni link); zegarek - Granashop; pierścionki, botki - H&M

Proszę o kliknięcia w linki powyżej i z góry bardzo dziękuję. :)


poniedziałek, 12 stycznia 2015

Inspirations 2015


Jak zaczął się dla Was ten rok? Mam nadzieję, że wszystko układa się po Waszej myśli i jest coraz lepiej. :) Chyba pierwszy raz tak bardzo pomogło mi stworzenie postanowień noworocznych. Nagła zmiana myślenia potrafi zdziałać wiele, zaczyna się otwierać oczy na najmniejsze szczegóły, a do uśmiechu nie trzeba się zmuszać. Przy okazji przejrzałam stare zdjęcia i z lekkim przerażeniem stwierdziłam, że 3/4 pochodzi z 2013 roku, a w 2014 sesji było zaledwie kilka. Szczerze mówiąc, nie wiem już, czym było to spowodowane. Wiem tylko, że czas to naprawić. Takim oto sposobem jednym z moich postanowień stało się większe zaangażowanie w sesje, w ich jakość i ilość, pomysłowość i miejsca, bo z tym bywało kiepsko. Pogoda demotywuje do jakiegokolwiek działania, więc zebrałam się na poszukiwanie inspiracji. Mam nadzieję, że niedługo wrócę z czymś kreatywnym! :)
wszystkie zdjęcia pochodzą z internetu


Uśmiechnij się. :)