środa, 24 grudnia 2014

Merry Christmas!


W dzisiejszy, szczególny dzień chciałabym Wam życzyć ciepłych, spokojnych, spędzonych w rodzinnym gronie świąt, dużo wypoczynku, uśmiechu i otwartości. Rok 2014 powoli dobiega końca. Nie wiem, czy choroba pozwoli mi na stworzenie posta jeszcze przed Sylwestrem, dlatego już dziś dodatkowo życzę Wam udanej zabawy do rana, szczęścia, miłości, spełnienia marzeń, mnóstwa osiągnięć i optymizmu na nowy, mam nadzieję jeden z najlepszych, rok życia. :)

piątek, 19 grudnia 2014

Makeup brushes

Czy może być coś lepszego od świadomości zakończenia edukacji na ten rok szkolny? Moja ulga nie zna granic, bo ten tydzień był koszmarem. W końcu będę mogła zająć się wszystkimi sprawami ostatnio porzuconymi w kąt. 
Obiecałam Wam post pod koniec tego tygodnia, a więc dotrzymuję słowa. Od jakiegoś czasu zaczęłam, w wolnych chwilach, eksperymentować z makijażem. Jak wiadomo, niektóre triki są wręcz niewykonalne bez użycia pędzli. Miałam szczęście - z pomocą, jak zawsze zresztą, nadszedł mi Oasap z zestawem genialnych pędzli. Być może niektórym z Was róż kojarzy się z kiczem, ja jednak uważam, że w tak kobiecych akcesoriach sprawdza się idealnie. :) Drugą nowością jest bluza, którą znajdziecie pod koniec posta. Zdążę jeszcze życzyć Wam wesołych świąt, także jak na razie życzę Wam tylko dużo zasłużonego wypoczynku. :)

Proszę o kliknięcia w linki powyżej i z góry bardzo dziękuję. :)


poniedziałek, 15 grudnia 2014

Cudotwórca


Zamieszanie ogarnęło teraz chyba wszystkich. Zapominanie o wielu rzeczach, zagubienie, planowanie długiego czasu wolnego, postów na bloga, dodatkowo milion zarówno zapowiedzianych kartkówek/sprawdzianów, jak i popraw + brak aparatów - czyli jak zwariować w dwa tygodnie. Nie mogę się doczekać końca tego tygodnia i myślę, że Wy również.Dziś mam dla Was trochę zdjęć z nowościami - m. in. bluzą, zegarkiem i plecakiem. W zanadrzu mam jeszcze trochę zdjęć, ale zdecydowałam się rozdzielić je na dwa posty, tak więc znajdą się na blogu zapewne w okolicy niedzieli, jeszcze przed świętami.
Ja wracam do nauki, a Wam życzę miłego, (oby) szybko mijającego tygodnia. :)


photos by Gabriela 

kurtka - nn; bluza - Oasap (bezpośredni link); spodnie - New Yorker; buty - Adidas; łańcuch - Granashop; plecak - Oasap (bezpośredni link); czapka - H&M 


Zegarek otrzymałam w wyniku nowej współpracy z firmą Snapmade. Oferują mnóstwo produktów z przeróżnymi nadrukami, ale możemy także stworzyć własne przedmioty/ubrania/akcesoria według naszych potrzeb i upodobań. Bardzo spodobał mi się ten pomysł, a że bez zegarka nie potrafię ruszyć się z domu, to zaprojektowanie go było dla mnie idealną opcją. Jestem bardzo zadowolona i szczerze polecam zapoznać się z propozycją tego sklepu. :)Proszę o kliknięcia w linki powyżej i z góry bardzo dziękuję. :)