piątek, 27 czerwca 2014

Requiem for a dream


No i doczekaliśmy się wakacji! Macie już jakieś plany? Chętnie poczytam, jeśli się nimi podzielicie. :) Ja zamierzam poustalać trochę w przyszłym tygodniu, zobaczymy, jak mi to wyjdzie. Podsumowanie tego roku szkolnego? Najcięższy w moim życiu. Fakt, że sama tego chciałam, mnóstwo pracowałam, ale się opłaciło. Wszystko prędzej czy później się opłaci. :)
Mam dla Was strój z dzisiejszej małej uroczystości. Sukienka, którą kupiłam całkiem przypadkiem okazała się być idealna i z pewnością się polubimy. Natomiast buty, to moja nowa miłość! Bardzo dużo czasu mija, zanim znajdę odpowiednie i zdążę się do nich przekonać, te natomiast wołały mnie od ponad miesiąca i w końcu załapałam się na ostatnią parę. ;) Z pewnością zobaczycie je na blogu nie raz i mam nadzieję, że Wam się nie znudzą! ;) Życzę Wam udanych wakacji, wszyscy na nie zasłużyliśmy!
photos by Gabriela

sukienka, buty - H&M; torebka - Oasap; zegarek - Granashop

A takie oto cuda dostałam od Rings&Tings - jak Wam się podobają? :)

Tradycyjnie proszę o kliknięcia w linki powyżej i z góry bardzo dziękuję. :)

niedziela, 22 czerwca 2014

Instagram mix

1,2,3 - <3  4 - po sesji

Tak to jest, że kiedy już myślę, że udaje mi się wyjść z systematycznością postów na prostą, to nagle pojawia się dwutygodniowa przerwa. Mam nadzieję, że nie macie mi tego za złe, ale wolę rzadziej wstawiać sesje i posty tematyczne, czy mixy, niż kilka razy w tygodniu zdjęcia widoku z okna, oglądanego aktualnie filmu, czy właśnie kupionej gumy do żucia. ;)
Jak tam Wasze samopoczucia? Czujecie już trochę wakacje? Z pogodą jak na razie bywa różnie, ale sama myśl o pozostałym już tylko tygodniu motywuje. Wprawdzie złapałam ostatnio lenia (skończyły się nareszcie wszystkie męki, chyba mi wolno :), ale w ciągu najbliższych dni na pewno wszystko się unormuje, mam w planach również niejedną sesję, cierpliwości. :)
Dziś dodatkiem do posta będzie instagramowy mix. Jeśli chcecie śledzić mnie na bieżąco, to zapraszam. KLIK Udanego tygodnia! 
5 - zakupy  6 - sesja 7,8 - <3

9,11 - dawne początki diety 10,12 - sesja

Które zdjęcie podoba Ci się najbardziej?


niedziela, 8 czerwca 2014

Flower print shirt


W tak upalne dni nie wyobrażam sobie wyjść w czymkolwiek, co nie jest spódnicą/sukienką. Mimo wszystko, z dzisiejszej sesji wróciłam prawie że z językiem na brodzie. ;) Pogoda naprawdę zaskakuje zważywszy na to, że podczas ostatniego spaceru miałam włosy tak mokre, że można je było bez problemu wykręcać, tak więc nigdy nie wiadomo, czego się spodziewać. Jakiś czas temu wspominałam, że powoli zaczynam uzupełniać braki w kolorowych ubraniach (nie bijcie, ale nie bardzo mi to niestety wychodzi, co rusz zakochuję się w czymś czarnym :c), a dzisiejszy outfit jest malutkim krokiem w tym kierunku. Różową spódniczkę, która do tej pory walała się gdzieś w szafie połączyłam z ciekawą koszulą w kwiaty, która ostatnio do mnie trafiła. W trampkach czuję się chyba najbardziej komfortowo, nie dałabym rady wyjść w innych butach, także wybaczcie. ;)
photos by Gabriela

koszula, spódniczka - OASAP; trampki - nn; okulary - H&M; zegarek - Granashop; pierścionki - H&M, Bellast

Tradycyjnie proszę o kliknięcie w link powyżej i z góry bardzo dziękuję. :)

Jeśli chcesz być na bieżąco zapraszam na: