wtorek, 25 marca 2014

Silence


Wygląda na to, że w marcu mam praktycznie miesięczne wakacje, bo ciągle siedzę w domu i jak na razie z pewnością się to nie zmieni, ponieważ choroba całkowicie zwaliła mnie z nóg. Z jednej strony jest to przyjemne, bo wiadomo, że każdy potrzebuje odpoczynku, ale powoli zaczynam się śmiertelnie nudzić. Nie przychodzi mi do głowy żadne sensowne zajęcie, a nie lubię bez przerwy siedzieć bezczynnie. I tu właśnie zwracam się z prośbą do Was - macie swoje sprawdzone sposoby na nudę podczas choroby? Będzie mi bardzo miło, jeśli się nimi ze mną podzielicie! :)
W wolnych chwilach nieraz zajmuję się przeglądaniem zdjęć, co sprawia mi niemałą przyjemność. W postach zazwyczaj nie pokazuję Wam wszystkich udanych (o nieudanych nie mówmy) zdjęć, bo nie lubię ich natłoku. Tak się składa, że właśnie w takich momentach jak ten okazuje się to niezwykle cenne. Uzupełnieniem dzisiejszej notki są właśnie zdjęcia sprzed kilkunastu dni. Trzymajcie się ciepło. :)
photos by Gabriela 


sobota, 22 marca 2014

Weakness


Szczęście najprawdopodobniej postanowiło opuścić moją osobę - przepiękna pogoda, a mnie rozłożyło przeziębienie. Mnóstwo planów poszło na marne, a przybędzie za to kolejnych zaległości. Dodatkowo irytuje mnie fakt, że nie mam jak ćwiczyć. Od jakiegoś czasu przerzuciłam się na zdrowy tryb życia i niezłą dawkę ruchu, a aktualnie nie mogę podnieść się z łóżka, a moim najlepszym przyjacielem stało się pudełko chusteczek. 
Wczorajszy dzień w szkole był w sumie bardzo przyjemny - przez kilka godzin w parę osób robiliśmy plakat i zajmowaliśmy się kilkoma zadaniami. Taką kilkuosobową klasę mogłabym mieć codziennie, bo mamy świetny kontakt, a to podstawa. :) 
Cały weekend spędzę w łóżku oglądając skoki narciarskie, bo bez nich życie straciło by sens oraz czytając ciekawą książkę, która, całe szczęście, wpadła ostatnio w moje ręce. Życzcie mi szybkiego powrotu do zdrowia i nowej dawki zdjęć! :)

Jakie macie plany na weekend? :)


niedziela, 16 marca 2014

Na Koniec Świata


Nie wiem jak u Was, ale mnie piękna pogoda niestety opuściła. Aktualnie wieje niesamowicie silny wiatr, pada deszcz, a było nawet trochę śniegu. Na szczęście, kilka dni temu doznałam olśnienia, sprawdziłam prognozę pogody i wiedząc, co mnie czeka, wybrałam się na sesję po szkole. Jak sobie pomyślę, że w tej sukience było mi naprawdę ciepło, a teraz to... No ale cóż, wierzę, że pogoda szybciutko się poprawi i przeżyjemy te kilka miesięcy. :) Zaczęłam już nawet planowanie wakacji, więc zmierzam w dobrym kierunku. 
Tak więc, jak zdradziłam wyżej - głównym elementem dzisiejszego outfitu jest dość nietypowa sukienka. Dlaczego nietypowa? Składa się z trzech części, a w połowie pokryta jest nawet plastikiem! Wygląda dość oryginalnie i potrzeba czasu, by się do niej przekonać, ale sprawia ciekawe wrażenie. Do tego proste dodatki i zestaw gotowy. Oceńcie sami. :)
photos by Gabriela 

sukienka - Front Row Shop; buty - Lovelyshoes; naszyjnik - Oasap; zegarek - Granashop; bransoletka - Sammydress

Tradycyjnie proszę o kliknięcia w linki powyżej i z góry bardzo dziękuję. :)


poniedziałek, 10 marca 2014

"Oddałem wszystko, żeby wszystko mieć."


Mam nadzieję, że jeszcze o mnie nie zapomnieliście. :) Przez kilka ostatnich miesięcy mam bardzo trudny czas i nie jest mi z tym łatwo. Zarówno aktualny, jak i poprzedni tydzień to istny koszmar. Na szczęście wszystko się już kończy. Nerwy mam coraz słabsze, byleby już tylko to przeżyć...
Aż do tej pory pogoda również nie sprzyjała, więc nie było zdjęć, a co za tym idzie - nie było również postów. Nie chcę tu wstawiać byle czego. Chciałabym, żeby wszystko było dopracowane i wyglądało naprawdę dobrze. Postaram się zorganizować i zmobilizować. :)
Wczoraj, nareszcie, sesja jak najbardziej udana - 590 zdjęć to jednak coś. Sporo czasu zajęło mi przebrnięcie przez nie wszystkie, ale się udało. Co z nowości? Cudowna bluza ze złotymi wstawkami i plecak z flagą USA. Piękne słońce dawało się we znaki i naprawdę przygrzewało, więc pojawił się i uśmiech. :)
photos by Gabriela 

bluza - Front Row Shop; spodnie - New Yorker; plecak - Oasap; okulary z flagą - Giantvintage; czarne okulary - H&M; zegarek, łańcuch - Granashop; bransoletka - Jubileo

Tradycyjnie proszę o kliknięcia w linki powyżej i z góry bardzo dziękuję. :)