czwartek, 9 stycznia 2014

Lovely Shoes

Dziś z braku lepszego pomysłu mam dla Was przegląd sklepu, a mianowicie Lovely Shoes.
1. TUTAJ 2. TUTAJ
Jak mogę go określić? Raj dla kobiet i dziewcząt, jak większość takich sklepów zresztą. (: Mnóstwo sukienek, spódnic, przeróżnych swetrów i bluzek. Ceny również bardzo przystępne.
3. TUTAJ 4. TUTAJ
A oprócz tego? Buty, buty i jeszcze raz buty! Szpilki, koturny, trampki, botki, czego dusza zapragnie. Skala rozmiarów również pokaźna, także każda znajdzie coś dla siebie. :)
Jeśli masz chwilkę, to proszę o kliknięcie w linki, byłabym bardzo wdzięczna. :)

Ostatnio wprowadzam trochę zmian, więc wpadłam na kolejną.
Do tej pory byłam przeciwniczką obserwowania za obserwowanie, ale stwierdziłam, że teraz co jakiś czas będę organizować akcję z wymianą obserwatorów, co Wy na to? :)
Spróbuję zacząć od dzisiaj.
Tak więc, jeśli dodasz mój blog do obserwowanych i napiszesz w komentarzu, że zaobserwowałeś, to na pewno się zrewanżuję! (:
Akcja trwa do niedzieli, kochani!

poniedziałek, 6 stycznia 2014

Have you any plans for 2014?


Witajcie kochani. ❤ Justynka zabiera się za regularne pisanie postów, będzie ciekawie. Wielu ludzi wykorzystuje nowy rok na postawienie sobie nowych celów iii... na tym zazwyczaj się kończy, mam rację? Ile razy obiecywałaś coś sobie, byłaś zdeterminowana i gotowa do zaplanowanych działań, ale gdy nadchodził odpowiedni moment cały zapał znikał i kończyło się na niczym? Z własnego doświadczenia sądzę, że wiele razy. Dziś spróbuję choć trochę podbudować zarówno Ciebie, jak i siebie samą. Może razem uda nam się zdziałać więcej? Jeśli chcesz coś zmienić i myślisz, że mogę Ci pomóc, to zostań tu. 

Oglądając Turniej Czterech Skoczni kilkadziesiąt minut temu usłyszałam bardzo podbudowujące psychicznie słowa. Zwycięzcą został Thomas Diethart - określony mianem "chłopaka znikąd". Jeszcze w 2011 roku zajął 46 miejsce. To pokazuje jak ważne jest dążenie do celu, doskonalenie umiejętności i wiara w samego siebie. Dlaczego? Gdyby po 2011 roku się poddał, to dziś nie stałby na podium. Nie osiągnął by tego, co zdobył w tej chwili. Możesz zapytać, jak ma się to do Ciebie. Za chwilę Ci wyjaśnię.

Czy w chwili obecnej jesteś zadowolona z siebie samej? Podoba Ci się Twój wygląd, zachowanie, wyniki w nauce, sporcie, czy podoba Ci się to, kim jesteś? Jeśli tak, to bardzo dobrze. Jeśli nie, to nie uważasz, że trzeba by to zmienić? Być może próbowałaś już wiele razy i nic z tego nie wychodziło, to normalne. Poddawałaś się po kilku dniach, tygodniach, może i miesiącach, bo nie widziałaś efektów. Jednak nadal nie jesteś z siebie zadowolona, bo wiesz, że się poddałaś i to właśnie dlatego nie jesteś taka, jaka chciałabyś być. Co by jednak było, gdybyś zaczęła to zmieniać? Być może za jakiś czas odniosłabyś sukces. Być może spełniłabyś marzenia. Nie dowiesz się, jeśli nie spróbujesz. Możesz poddać się już teraz i przestać o to walczyć. Możesz też nie zrażać się niepowodzeniami i dążyć do celu, tak, jak Thomas. Być może i Ty odniesiesz sukces.

Wiadomo, że to wszystko tylko tak łatwo się mówi. Spróbuję Ci jednak pomóc. Jeśli jesteś zdeterminowana, to uwierz, że Ci się uda. Weź kartkę i długopis. Wypisz swoje wszystkie postanowienia na ten rok, to, czego do tej pory nie udało Ci się osiągnąć, a co chcesz zmienić. Teraz weź drugą kartkę i napisz na niej, co da Ci wypełnienie tych postanowień, co dzięki nim uzyskasz, z czego będziesz dumna. Zacznij od teraz, nie przekładaj niczego na później. "Jutro zaczyna się dzisiaj". Miej tę kartkę przy sobie, by w chwilach zwątpienia wiedzieć, co stracisz poddając się.

Samej jest ciężko, to prawda. Wiedz jednak, że nie jesteś sama i że zawsze możesz liczyć na pomoc. Ja również zaczęłam wypełnianie moich postanowień, chcę stać się zupełnie inną osobą. Z wzajemną pomocą nam się uda, uwierz mi. Jeśli zmotywowałam Cię choć trochę, to wiedz, że naprawdę mnie to uszczęśliwi. Zawsze możesz na mnie liczyć. W chwilach zwątpienia napisz, a Ci pomogę. Pisz kiedy tylko zechcesz na maila (kolorowaosobowosc@wp.pl) lub na asku klik. Uwierz w siebie, a naprawdę uda Ci się osiągnąć wszystko. Spraw, żeby ten nowy rok był najpiękniejszym w Twoim życiu. 

Dziękuję tym, którzy dotrwali do końca, jesteście wspaniali. 

Nie wiem, czy takie posty choć trochę Was zainteresują. Proszę o jak najwięcej szczerych opinii w komentarzach, dziękuję.

Btw. wplecione zdjęcia pochodzą z mojego tegorocznego sylwestra. Mam nadzieję, że dziewczyny mnie nie zabiją. c:

piątek, 3 stycznia 2014

Chinese Painting Sweatshirt


I co ja Wam mogę powiedzieć. Nie było postu na święta, nie było postu na nowy rok, nie było życzeń, nie było niczego. Nic jednak na to nie poradzę, ponieważ z przyczyn niezależnych ode mnie byłam odłączona od komputera aż do teraz. Nie pozostało mi nic innego, jak tylko życzyć Wam szczęśliwego nowego roku.
Jak dla mnie zaczął się całkiem pozytywnie, nie powinnam narzekać. Oby cały ten rok minął równie przyjemnie. Mam nadzieję, że Wy również jesteście zadowoleni. (:
Bluza czekała na prezentację dość długo. Zestaw nie przypadł mi całkowicie do gustu, ale okazji do zdjęć niestety nie ma, a chciałam pokazać to, co ostatnio przyszło. 
Nie wiem jak u Was, ale ja zaczynam drugą, króciutką przerwę od szkoły. Każda wywołuje ten sam uśmiech na twarzy, prawda? ;p Udanego, długiego weekendu! :)
photos by Paulina

bluza, podkolanówki, spódniczka - Oasap; zegarek - Granashop