niedziela, 30 czerwca 2013

Neon in water

Początek wakacji uznaję za jak najbardziej udany dzięki wypadowi do galerii razem z chłopakami już w piątek ;p Możliwe, że nie będzie mnie tu zbyt często, ponieważ te wakacje mam zamiar wykorzystać baardzo aktywnie, rzadko przesiadując w domu. Razem z A. zaczynamy też "rywalizację" w  ćwiczeniach, więc trzymajcie kciuki, bo mam zamiar go pokonać! Haha :D
Dzisiejszy outfit urozmaicony...no właśnie, ciężko to jakoś nazwać. Przyjmijmy, że po prostu weszłam w "strumyczek", by spróbować czegoś nowego :)  Główną rolę gra tu moja nowa zdobycz - neonowa koszula, która na zdjęciach nie wygląda jednak tak intensywnie jak w rzeczywistości. Życzę Wam udanego i dobrze wykorzystanego początku wakacji! :)
photos by Paulina

Koszula/Shirt - Bershka
Spódniczka/Skirt - Oasap
Okulary/Sunglasses - H&M
Bransoletka/Bracelet - Jubileo
Pierścionek/Ring - Bellast

niedziela, 16 czerwca 2013

Wolf

Przepraszam za brak postów w ostatnim czasie, ale jak wiadomo, trzeba było poprawiać wszystko co się dało, byleby polepszyć oceny ;p  Teraz mam już spokój, tak więc posty będą regularnie.
Dzisiejszy outfit to połączenie moich wielu nowości - koszulki z wilkiem, czarnej spódniczki i kolorowej biżuterii. Mam nadzieję, że Wam się spodoba :)
Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to następna sesja będzie trochę odmienna od dotychczasowych :)  Enjoy!
+ kilka zdjęć z nieopublikowanej sesji, o które prosiliście :)
photos by Paulina

T-shirt - Pepco
Spódniczka/Skirt, torebka/bag - Oasap
Koturny/Wedges - CCC
Bransoletka/Bracelet - eFoxCity
Pierścionki/Rings - Bellast
Zegarek/Watch - Doris