piątek, 31 maja 2013

May photo mix

Po raz pierwszy przygotowałam mix zdjęć z całego miesiąca. Stwierdziłam, że nazbierało się trochę nieopublikowanych zdjęć, które warto Wam pokazać. Zapraszam! :)

1 - backstage, 2 - zdjęcie z nieopublikowanej sesji
3,4 - relaks z dobrą gazetą ;)
5,6 - spacer z Patrycją
7,8,9 - nie, ja nie wiem co to jest... :D
10 - przepiękna pogoda podczas choroby ;>
11 - nowości
12 - cytat miesiąca
13 - moje majowe wyzwanie

niedziela, 26 maja 2013

Hey

Nie będę narzekać na brak czasu, na pogodę i na życie, bo przecież jest takie okropne(!), tylko od razu przejdę do sedna :)  Dzisiaj spora dawka zdjęć. Nogi już tak jakby się zagoiły (nie licząc przeogromnego siniaka na łydce, którego nie widać aż tak bardzo, ale i tak przepraszam!), więc w końcu mogę pokazać się w szortach. Nie było specjalnie ciepło, więc do tego moja ukochana bordowa koszula. Zobaczyć możecie także okulary pożyczone od Pauliny (ha, tylko na razie! muszę je mieć! :p), w których uważam, że wyglądam całkiem ciekawie :D  Enjoy!
photos by Paulina

Koszula/Shirt - New Yorker
Szorty/Shorts - House
Trampki/Sneakers - Converse
Torebka/Bag - Oasap
Bransoletka/Bracelet - Clothingloves
Okulary/Sunglasses - my friend

poniedziałek, 20 maja 2013

"Nigdy jak niewolnik, zawsze jak król"

Nawet nie wiecie, jak się dla Was poświęcam! :p  Kilka dni temu wybrałam się na sesję w dość dziwne miejsce, spędziłam tam kilkanaście minut i od razu zostałam "powitana" przez kilkadziesiąt komarów, z których każdy zostawił po sobie pamiątkę, a z całej sesji wybrałam 4 dobre zdjęcia....  Tak więc następnego dnia zabrałam się za nowy outfit, już w innym miejscu. Miałam mnóstwo przygotowanych pomysłów z szortami, ale przez te cudowne, wymienione wyżej zwierzęta szorty musiałam zamienić na dresy (tak, na niektórych zdjęciach widać też ślady na rękach, wybaczcie).
Zestaw luźny i wygodny, uwielbiam dresy, tak więc pomyślałam, że dobrze będzie Wam je w końcu pokazać :)  Po raz pierwszy też macie okazję zobaczyć koszulkę, którą udało mi się wygrać dawno temu, jednak miałam z nią pewien problem - dostałam o 3 rozmiary za dużą... Jedynym wyjściem, by wyglądać w miarę normalnie było zawiązanie jej, co według mnie wygląda całkiem nieźle ;)  Osoby spostrzegawcze mogą dostrzec też lekką zmianę fryzury :)  Udanego tygodnia!

photos by Paulina

Koszulka/T-shirt - nn
Dresy/Track suit - Pepco
Nike - City sport
Bransoletka/Bracelet - Clothingloves

piątek, 17 maja 2013

New in from April and May

Dziś mam dla Was post z nowościami z tego, jak i poprzedniego miesiąca, których jeszcze nie zdążyłam Wam pokazać. W drodze do mnie jest jeszcze sporo rzeczy, szczególnie biżuterii. Mam nadzieję, że jak najszybciej będę mogła pokazać Wam wszystko w outfitach ;)  Z powodu coraz ładniejszej pogody i większości wolnego czasu mam wiele pomysłów na nowe zdjęcia, mogę Wam zdradzić, że postaram się skupić na portretach :)
Więcej w swoim czasie, na razie tylko zapowiedzi, udanego i przede wszystkim słonecznego weekendu!
Po kolei:
bluza - sh, dresy - Pepco, koszulka - Pepco, szorty - House, koszulka - Charlotte Rouge

czwartek, 9 maja 2013

Black&white

Dzisiejsza stylizacja utrzymana głównie w dwóch kolorach - bieli i czerni, jedynie w dodatkach pojawia się coś delikatniejszego. Ostatnio, jak zresztą można zauważyć przekonałam się do sukienek i spódnic, i choć mam ich niewiele, to zamierzam uzupełnić braki. Jednak jak na mnie przystało, musiałam dorzucić tu coś "swojego", tak więc zamiast klasycznych koturn wybrałam Nike ;) Myślę, że całość wygląda ciekawie i jest "przełamaniem" elegancji. Co o tym sądzicie? 
ZAPRASZAM NA:
photos by Weronika

Sukienka/Dress - New Yorker
Buty/Sneakers - Nike
Torebka, naszyjnik/Bag, necklace - Oasap
Bransoletki/Bracelets - nn