wtorek, 26 lutego 2013

Who are you?

Dopadła mnie choroba, a więc czas na przemyślenia. O czym? Chodzi o temat "Kim tak naprawdę jesteś?".

W teraźniejszym świecie ciężko jest zachować własną osobowość, a nie tą, którą narzuca nam reszta. Wśród znajomych często zachowujemy się tak, jak oni tego od nas oczekują. Podporządkowujemy się ustalonym z góry zasadom przynależności do danej "grupy" tylko po to, by nie stracić tzw. "wielkości" w oczach innych. Tak naprawdę tylko nieliczni z nas mogliby śmiało powiedzieć, że są prawdziwi w tym, co robią. A co ja mogę powiedzieć o sobie? Nie wiem. Nie wiem, czy jestem szczera wobec samej siebie, chociaż naprawdę się staram. Żeby choć po części ulżyć swojemu prawdziwemu obliczu założyłam tego bloga i naprawdę nie żałuję, bo wiem, że wśród Was są osoby, które mnie zrozumieją i będą wspierać we wszystkim, co sobie postanowię, a gdy będzie to konieczne postawią mnie twardo na ziemi. Tak więc dziękuję, że ze mną jesteście i wiernie czytacie te moje depresyjne wywody ;)

I tak na koniec dwa pozytywne zdjęcia, żeby nie było :)


sobota, 23 lutego 2013

Must have - spring 2013

Na wielu blogach zauważyłam już listy must have na wiosnę, więc stwierdziłam, że nie zaszkodzi, jeśli i ja sobie taką sprawię ;) Większość rzeczy nęka mnie już od dawna, ale niektóre przyszły mi do głowy dopiero podczas tworzenia tej listy. Mam nadzieję, że chociaż połowa z tych cudeniek wpadnie w moje ręce :p
I jeszcze bardzo przepraszam Was za pustki w stylizacjach i nowych postach, ale brak czasu i okropna pogoda wszystko mi uniemożliwiają. Jutro jednak jestem już umówiona na spacer z Patrycją, więc gwarantuję Wam nową dawkę zdjęć ;)
Bardzo dziękuję też za Wasze wsparcie, jeśli chodzi o mój mecz. Choć nie wygrałyśmy, to i tak jestem z nas zadowolona, bo dziewczyny spisały się świetnie i bardzo im za to dziękuję! :)
1. Biała koszula z delikatnymi ozdobami według mnie wiosną sprawdzi się świetnie.
2. Zwykła, czarna spódniczka marzy mi się od dawna i czuję, że tym razem w końcu będzie moja ;)
3. Brązowe koturny będą idealnym uzupełnieniem lekkiego, wiosennego stroju.
4. Ten kapelusz prześladuje mnie od poprzedniego roku, więc chyba w końcu wezmę się za jego poszukiwania ;p
5. Bluza z ciekawym nadrukiem powinna znaleźć się w szafie każdej osoby lubiącej wygodę.
6. W Nike zaopatrzę się tak czy inaczej, a ten model szczególnie mi się spodobał, choć nie wiem dlaczego ;D
7. Nienawidzę się spóźniać, więc to samo w sobie tłumaczy mój wybór ...:D
8. Listonoszka znajdowała się już w moich życzeniach świątecznych, ale nie udało mi się jej dostać, tak więc moja chęć na nią jest nadal aktualna ;)


A Wy macie już swoje listy must have? Spodobało Wam się coś z mojej listy?


niedziela, 3 lutego 2013

Białostocki, białostocki AZS!

Ostatnio razem z dziewczynami stałyśmy się wiernymi fankami AZS'u Białystok i zaczęłyśmy bywać na ich meczach. Trzeba przyznać - emocje są niesamowite. Mnóstwo ludzi wiernie dopingujących swoją ulubioną drużynę, bębny, trąbki, flagi i przyśpiewki kibiców - tego nie da się opisać. Na wczorajszym meczu usiadłyśmy przy samych bębnach i najgłośniejszych kibicach, więc do domu wróciłam z obolałą głową i spuchniętymi uszami, a w nocy przez głowę przelatywały mi wciąż krzyki "Białostocki, białostocki AZS!", których nie mogłam powstrzymać :D  Niestety nasze przegrały, ale i tak było warto choćby dla samych emocji ;)
A Wy - chodzicie, lubicie chodzić na takie mecze? ;)
PS: Właśnie kończą mi się ferie, a plan lekcji został zmieniony ( jest do dupy -.-), więc będę miała mniej czasu na posty :/